درباره ما

درباره ما

شرکت اتاق تمیز صبا متخصص در ارائه خدمات جامع و تجهیزات لازم برای ایجاد و عملکرد مناسب مناطق پاک (اتاق تمیز،کلین روم) می‌باشد.

 

تجربه چندین ساله و پیشینه تکنولوژیکی ما در تمام زمینه‌های فعالیت‌های مربوط به طراحی، ساخت، تجهیزات و خدمات اتاق تمیز به ما این امکان را می دهد که راه حل‌های پیشرفته‌ای را بر اساس تخصص در طیف گسترده‌ای از زمینه‌های مختلف صنعتی شامل (داروسازی، تجهیزات پزشکی، مواد غذایی، برق و الکترونیک، صنایع هسته ای، نفت و پتروشیمی، صنایع خودرو سازی و ابزار دقیق) ارائه دهیم.

 

ما به عنوان یکی از تنها شرکت های ایرانی در صنعت اتاق تمیز (کلین روم)، بخشهایی از  تجهیزات و سازه‌های اتاق تمیز را در عرض 24 ساعت ارائه می‌کنیم.

 

تعریف جدید اتاق تمیز

امروزه، کلمه اتاق تمیز عموما” برای تعریف هر منطقه ای که در آن کنترل های محیطی اعمال می شود، گسترش یافته است. بسیاری از بهره بردارها، امکانات «اتاق تمیز» را در تأسیسات خود ایجاد می‌کنند که اساساً آلاینده‌ها را کاهش می‌دهند و محیط را کنترل می‌کنند، اما لزوماً نیازی به رعایت استانداردهای اتاق تمیز(ISO,GMP,…) ندارند. با توجه به این توضیحات صنعت اتاق تمیز به سمت استفاده از اصطلاح “محیط های کنترل شده” (CNC) برای مناطقی که در آن آلاینده ها، دما، فشار، استاتیک، رطوبت یا سایر عناصر کنترل می شوند، حتی اگر رعایت استاندارد اتاق تمیز مورد نیاز نباشد.